9 saatlik ameliyata girmişti! Operasyonun bedeli dudak uçuklattı

2014 yılında Hamdi Alkan ile dünyaevine giren fakat 2022 yılında bu evliliği sonlandıran Selen Görgüzel, estetik operasyon için doktorunun kapısını çaldı. Şarkıcının, yüz gerdirme ameliyatına girdiği öğrenildi.

“YÜZÜME DOKUNMAM”

Selen Görgüzel, geçtiğimiz aylarda bir takipçisinden gelen ‘Çok güzelsiniz, yüzünüzdeki işlemleri öğrenebilir miyim?’ sorusuna şu yanıtı vermişti:

Burnumda operasyon var ve düzenli botoks yaptırıyorum. Onun dışında cilt bakımı dışında yüzüme dokunmam.

PAYLAŞTI, HEMEN SİLDİ!

‘Zoraki Başkan’, ‘Oğlum için’, ‘Türk Malı’ gibi dizilerde boy gösteren ünlü isim, geçirdiği operasyonun ardından sosyal medya hesabında son halini yayınlamıştı. Görgüzel, “Çok gergin olduğum doğrudur” notuyla paylaştığı fotoğrafını, kısa süre içerisinde sildi.

OPERASYON BEDELİ ORTAYA ÇIKTI!

‘Erkek spermi, canlı ve tazeyken yüze sürüldüğünde ciltte lifting etkisi yaratıyor ve cildi besliyor’ açıklamasıyla uzun süre gündemde kalan Selen Görgüzel’in geçirdiği 9 saatlik operasyonun bedeli ortaya çıktı. Tüm yüz germe, gıdı ve göz kapağı ameliyatı olan ünlü şarkıcı, Müge Dağıstanlı’nın haberine göre, güzelleşmek için 700 bin TL ödedi.

“70’E KADAR İDARE EDERİM”

Gençleşmek için sünnet derisinden kök hücre bakımı yaptırmasıyla da bilinen ünlü şarkıcı, son operasyonundan sonra “Sonuçtan memnunum, 70’e kadar idare ederim” dedi.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x